My Own Abyss + Supports

21 marca, 2020
19:00
Nowy Sącz, PL
Klub Fabryka
My Own Abyss
My Own Abyss + Supports
10 PLN IN ENTRY

Zapraszamy wszystkich na koncert po zimowym letargu w nowosądeckiej fabryce 21.03.2020r. Zagrają bardzo utalentowane zespoły, które mimo krótkiego czasu na scenie podchodzą do muzyki bardzo profesjonalnie i zyskały dużą popularność w undergroundowym graniu.

My Own Abyss/ metalcore/ Kraków

Demeted/ metalcore/deathcore/ Kraków

Mangled Minds/ prog metal/ Nowy Sącz/Kraków

Wjazd 10zł

—————————————————————-
+++++++++++++ MY OWN ABYSS +++++++++++++
Z inspiracji takimi zespołami jak Motionless In White czy Ice Nine Kills, My Own Abyss to zespół przedstawiający swoją własną wizję nowoczesnego łączenia klasycznego brzmienia metalcore’owego z elektroniczną świeżością. Formacja została założona pod koniec 2016 roku w Krakowie.
Zespół ma na swoim koncie pozytywnie oceniany przez krytyków i społeczność album ‘Abyss EP’, wydany w grudniu 2018 roku. Dotychczasowy dorobek artystyczny uzupełnia cover ‘From The Inside’ zespołu Linkin Park, a także metalcore’owa aranżacja popowej piosenki ‘Sweet But Psycho’ z repertuaru Avy Max.
My Own Abyss brał udział w wielu przeglądach artystycznych. Do najważniejszych osiągnięć zaliczyć można I miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Rockowych ‘ERROR 2018’ w Barczewie, finał festiwalu ‘Rock in Mińsk 2018’, finał konkursu ‘Fest Muza 2019’ w Olsztynie. Pod koniec marca 2020 grupa weźmie udział w półfinale eliminacji do 26. Pol’and’Rock Festival.
Od września do grudnia 2019 roku zespół przeplatał dwie trasy koncertowe: własną ‘Headline Mini Tour’ oraz ‘Killer King Tour’, na której wspierał formację The Sixpounder, podróżując po całej Polsce.
Początkiem lutego 2020 roku miała miejsce premiera teledysku do utworu ‘Favour’.
Linki:
Website: http://myownabyss.com/
Facebook: https://www.facebook.com/MyOwnAbyss/
Instagram: https://www.instagram.com/myownabyss
Spotify: https://spoti.fi/2uS1JR5
Apple Music: https://apple.co/38ZBCXm

';
© 2021 My Own Abyss. All Rights Reserved.