The Kroach/ToT/MOA

27 lipca, 2018
19:00
My Own Abyss
The Kroach/ToT/MOA
Entrance 16.66 PLN

27.07.18 w Boss Garage- Koncert sygnujący się hasłem “The Kroach vs. Iron Maiden”.

Nie masz biletów na koncert legendarnych brytyjczyków? Nic straconego. Oprócz autorskiego materiału The Kroach, będziecie mogli usłyszeć kilka numerów Maidenów. Iron Maiden nadal nie zagrało Alexander The Great, czy my będziemy pierwsi?

19.00-Otwarcie Klubu
19.45-My Own Abbys
20.30-Thief Of Time
21.30-The Kroach vs Iron Maiden
Wejście-16.66 zł

The Kroach to młody zespół z Sulejówka. Ma na swoim koncie płytę “…And Hell We Are”. Reprezentant Polski na Wacken Metal Battle 2017, gdzie mogli zagrac u boku takich gwiazd jak Megadeth, Marylin Manson, Alice Cooper czy Europe na festiwalu w Niemczech. Supportowali takie zespoły jak Turbo, Nocny Kochanek, Kabanos, Goldenlife czy Bajm. Obecnie w trasie koncertowej, zapowiadającej nową porcję muzyki…

My Own Abyss – metalcore-owy zespół z Krakowa, założony w 2016 roku, czerpiący inspiracje również z innych gatunków metalowych, m.in.: groove, death, alternative.

Thief Of Time
Zespół grający od 2016 roku. W swym wyjściowym stylu łączą agresję i harmonijny gitarowy kunszt spod znaków Iron Maiden, Running Wild i Judas Priest z mroczną poetycznością cechującą ścieżki wokalne Type 0 Negative, czy dorobek Woods of Ypres, zarazem przerzucając tematyczny pomost między klimatami heroic fantasy, a cmentarnym zaduchem klasycznego horroru. Nie żałują przy tym i prostej, jarmarcznej rozrywki, pamiętając, że pasja zamieszkuje całą krainę metalu, a jej poszczególne prowincje, to miejsca otwarte na dyskusję tak otwartych umysłów, ciętych języków i zręcznych dłoni, jak i bitewnych toporów i maszynowego ognia.

© 2021 My Own Abyss. All Rights Reserved.